Diodes Inc. P6KE220A-T
Tvs Diode, Unidir, 185V, Do-15 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. P6KE220A-T
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Diodes Inc. P6KE220A-T.
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 7 ans
Datasheet5 pagesIl y a 16 ans
Diodes Inc SCT
iiiC
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
Télécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Ce composant
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
22,545
Authorized Distributors
2
Polarity
Unidirectional
Unidirectional
Number of Unidirectional Channels
1
Number of Bidirectional Channels
Breakdown Voltage
220 V
220 V
Clamping Voltage
328 V
328 V
Peak Pulse Power
600 W
600 W
Peak Pulse Current
1.83 A
1.9 A
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 185V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
Diodes Inc.SMBJ170A-13-F
SMBJ Series 600 W 170 VBR Surface Mount Uni-Directional TVS Diode - DO-214AA
SMBJP Series 274 V 600W Uni-Directional Transient Voltage Suppressor Diode - SMB
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 188V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
LittelfuseSMBJ200A
SMBJ Series 200 V 600 W Surface Mount Uni-Directional TVS Diode - DO-214AA
LittelfuseP6SMB220A
P6SMB Series - 600W Transient Voltage Suppression (TVS) Diode in DO-214AA Package, 185V, RoHS
Descriptions
Descriptions de Diodes Inc. P6KE220A-T fournies par ses distributeurs.
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 185V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-15
TVS DIODE, UNIDIR, 185V, DO-15; Available until stocks are exhausted
Diode TVS Single Uni-Dir 185V 600W 2-Pin DO-15 T/R
TVS DIODE, UNIDIR, 185V, DO-15;
600W Transient Voltage Suppressor, 5µA, 185V