Diodes Inc. MBRD10150CT-13
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 5A, 150V V(RRM), Silicon, TO-252
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Diodes Inc. MBRD10150CT-13.
HQonline
Datasheet5 pagesIl y a 11 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-74.82%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
Télécharger
SnapEDA
Empreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.80
Introduction Date2014-11-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
DIODE SCHOTTKY 60V 5.5A DPAK / Diode Schottky 60 V 5.5A Surface Mount D-PAK (TO-252AA)
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 1 Element, 5.5A, 40V V(RRM), Silicon, TO-252AA
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 3.5A, 60V V(RRM), Silicon, TO-252AA
Diodes Inc.SBR10200CTL-13
Rectifier Diode Super Barrier Rectifier 200V 10A 3-Pin(2+Tab) TO-252 T/R
Diodes Inc.MBRD10200CT-13
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 5A, 200V V(RRM), Silicon, TO-252
Diodes Inc.MBRD10100CT-13
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 5A, 100V V(RRM), Silicon, TO-252
Descriptions
Descriptions de Diodes Inc. MBRD10150CT-13 fournies par ses distributeurs.
Schottky Rectifier, 150V, 5A, To-252 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. MBRD10150CT-13
Schottky Rectifier, 150 V, 5 A, Dual Common Cathode, TO-252 (DPAK), 3 Pins, 890 mV
Rectifier Diode Schottky 150V 10A 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R