CUI Inc PYB15-Q48-S12
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 1.25A 15W 6-Pin DIP Module
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
North Star MicroNS-PYB15-Q48-S12Contact
>1wk
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour CUI Inc PYB15-Q48-S12.
Sager Electronics
Master Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Pièces détachées
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 15W 18-75Vin 12Vout 1250mA Iso Reg DIP
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 15W 18-75Vin 15Vout 1A Iso Reg DIP
DC-DC isolated, 15.6 W, 18~75 Vdc input, 12 Vdc, 1.3 A, neg logic, DIP
Descriptions
Descriptions de CUI Inc PYB15-Q48-S12 fournies par ses distributeurs.
PYB15 Series 15 W Single Output 12 V Encapsulated DC-DC Converter
12 Vdc, 1.25 A, 15 W, 18~75 Vdc Input Range
Dc-Isolated 15W 18 75Vinput 12V1250Ma Single Regu |Cui PYB15-Q48-S12
DC-DC ISOLATED, 15 W, 18~75 VDC INPUT, 12 VDC, 1250 MA, SINGLE REGULATED OUTPUT, DIP / DC-DC 6~25W
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 15W, Hybrid