CUI Inc PDM1-S5-S15-S
15 Vdc, 0.067 A, 1 W, 4.5~5.5 Vdc Input Range
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour CUI Inc PDM1-S5-S15-S.
Tendance sur 3 mois:
Restocked
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
LTB Date2023-10-11
LTD Date2024-04-11
Pièces détachées
PDS1 Series 1 W 15 VDC 67 mA Single Output DC-DC Isolated Converter
1W 15V 67MA OUT DC/DC Isolated Converter
PCSA1-S Series 1 W 5 V Input 15 V Output Isolated DC/DC Converter - SIP-4
Recom PowerROE-0512S
1W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' SIP4 1kV unreg; V. In: 05; V. Out: 12; mA. Out: 84
Recom PowerROE-0515S
1W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' SIP4 1kV unreg; V. In: 05; V. Out: 15; mA. Out: 66
Traco PowerTME 0512S
1 Watt DC/DC converter, industrial, ±10% input, unregulated, encapsulated, SIP-4 package
Descriptions
Descriptions de CUI Inc PDM1-S5-S15-S fournies par ses distributeurs.
DC-DC Unregulated Power Supply Module, 1 Output, 2W, Hybrid
DC DC CONVERTER 15V 1W
Isolated DC/DC Converters - Through Hole dc-dc isolated, 1 W, 4.5 -5.5 Vdc input, 15 Vdc, 67 mA, single unregulated output, SIP