CTS Components CB3LV-5I-27M0000
SMD Crystal Oscillator 27MHz 3.3V 50pF 4-Pin CSMD T/R
Fiches techniques et documents
Factory Futures
Datasheet4 pagesIl y a 17 ans
Electro Sonic
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+39.89%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
21,766
Authorized Distributors
6
Frequency
27 MHz
27 MHz
Frequency Stability
25 ppm
25 ppm
Max Supply Current
40 mA
35 mA
Operating Supply Voltage
3.3 V
3.3 V
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Pièces détachées
CTS ComponentsCB3LV-5C-25M0000
SMD Crystal Oscillator 25MHz 3.3V 50pF 4-Pin CSMD T/R
Oscillator XO 27MHz ±25ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-5C-27M0000
Oscillator XO 27MHz ±25ppm 30pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 27MHz ±30ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin DIP Module Thru-Hole
7C Series 3.3 V 25 MHz Surface Mount XO (Standard) CMOS Oscillator - SMD-4
Oscillator XO 26MHz ±25ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Descriptions
Descriptions de CTS Components CB3LV-5I-27M0000 fournies par ses distributeurs.
CB3LV Series 27 MHz 7 x 5 mm 3.3 V ±25 ppm SMT HCMOS/TTL Clock Oscillator
Lead Free Gold RoHS Compliant Surface Mount crystal oscillator 50pF 85C 40mA 5mm
Compliant 5 mm Surface Mount 5.0038 mm 1.7018 mm 7.0104 mm 27 MHz Lead Free
XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCMOS TTL