Cornell Dubilier WBR500-50A
Cap Aluminum Lytic 500uF 50V -10% to 150% (13.21 X 39.88mm) Axial 0.77 Ohm 340mA 2000h 85C
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Cornell Dubilier WBR500-50A.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 4 ans
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-4.87%
Pièces détachées
NichiconTVX1J471MCD
VX Series 470 uF 63 V 85°C Ø13 x 31.5mm Axial Aluminum Electrolytic Cap
NichiconTVX1V471MCD
Aluminum Electrolytic Capacitor, 470UF, 35V, Axial
NichiconTVX1A471MAD
VX Series 470 uF 10 V 85°C Ø8 x 16 mm Axial Aluminum Electrolytic Cap
Cornell DubilierSKA471M050
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 470uF, Through Hole Mount
Cornell DubilierTC75501
Cap Aluminum 500uF 75V -10% to 75% (22.225 X 53.975mm) Axial 0.19 Ohm 1765mA 1000 hr 85C
Descriptions
Descriptions de Cornell Dubilier WBR500-50A fournies par ses distributeurs.
Axial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR WBR 50V 500muF -10% +150% 0.520Diax1.570L 13.21mmx39.88mm
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 150% +Tol, 10% -Tol, 500uF, Through Hole Mount
Aluminum Electrolytic Capacitors - Axial Leaded 500uF 50V-10+150%
Aluminum Electrolytic Capacitor 500Uf, 50V, +150, -10%, Axial; Rango De Producto:Serie Wbr; Capacidad:500Μf; Tolerancia, Capacitancia:+150%, -10%; Tensión Nominal:50V; Diámetro:13.21Mm; Terminales Del Condensador:Conexión Axial |Cornell Dubilier WBR500-50A