Cornell Dubilier TDL475K035S1D-F
Cap Tant Solid 4.7uF 35V 10% (8.64 X 10.16mm) Radial 2.54mm 125C Bulk
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
North Star MicroNS-TDL475K035S1D-FContact
7d
Fiches techniques et documents
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 12 ans
Sager Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 35V, 10% +Tol, 10% -Tol, 4.7uF, Through Hole Mount