Cornell Dubilier CD15ED750JO3F
Capacitor, Mica, Cap 75PF, Tol 5%, Radial Dipped, 500VDC, Ls 5.9MM
Fiches techniques et documents
Master Electronics
Datasheet13 pagesIl y a 3 ans
Datasheet13 pagesIl y a 6 ans
New Yorker Electronics
element14 APAC
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-49.27%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Stock
7,871
Capacitance
75 pF
75 pF
75 pF
Voltage Rating (DC)
500 V
500 V
500 V
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Height - Seated (Max)
9.0932 mm
9.0932 mm
9.0932 mm
Introduction Date1994-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Cornell DubilierCD15ED680JO3F
CAPACITOR, MICA, CAP 68PF, TOL 5%, RADIAL DIPPED, 500VDC, LS 5.9MM
Cornell DubilierCD15ED820JO3F
Cap Mica 82pF 500V 5% (11.4 X 4.6 X 9.1mm) Radial 5.9mm 125C
Cornell DubilierCD15ED680JO3
Cap Mica 68pF 500V 5%( 11.4 X 4.6 X 9.1mm) Radial 5.9mm 125C T/R
Descriptions
Descriptions de Cornell Dubilier CD15ED750JO3F fournies par ses distributeurs.
Cap Mica 75pF 500V 5% (11.4 X 4.6 X 9.1mm) Radial 5.9mm 125C
CD15 Series 500 V 75 pF ±5 % Tolerance LS=3.6 mm Radial Dipped Mica Capacitor
Mica Capacitor, Mica, 500V, 5% +Tol, 5% -Tol, -20/+100ppm/Cel TC, 0.000075uF, Through Hole Mount
SILVER MICA CAPACITOR 75PF, 500V, 5%, RA; SILVER MICA CAPACITOR 75PF, 500V, 5%, RADIAL; Capacitance: 75pF; Voltage(DC): 500V; Capacitance Tolerance: ± 5%; Capacitor Terminals: PC Pin; Lead Spacing: 5.9mm; Capacitor Case / Pac
Silver Mica Capacitor 75Pf, 500V, 5%, Radial; Capacidad:75Pf; Tolerancia, Capacitancia:± 5%; Tensión Nominal:500V; Terminales Del Condensador:Conexión Radial; Espaciado De Cable:5.9Mm; Tipo De Empaquetado:Individual |Cornell Dubilier CD15ED750JO3F