Cornell Dubilier AFK687M35H32T-F
Cap Aluminum Lytic 680uF 35V 20% (12.5 X 13.5mm) SMD 0.06 Ohm 1100mA 5000h 105C Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Master Electronics
Datasheet7 pagesIl y a 4 ans
Newark
New Yorker Electronics
Electro Sonic
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-36.42%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PanasonicEEV-FK1V681Q
Cap Aluminum 680uF 35V 20% (12.5 X 13.5mm) SMD 0.06 Ohm 1100mA 2000h 105°C T/R
PanasonicEEEFK1V681AQ
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 680UF, 20%, 35V, SMD, FULL REEL
PanasonicEEEFP1C681AP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FP 16V 680muF 卤20% 0.394Dia 10.00mm
KYOCERA AVXUCD1C681MNL1GS
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCD 16V 680muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR- 25VOLTS, 680UF SMD, LOW IMPEDIANCE
United Chemi-ConEMVY350ARA681MKE0S
Cap Aluminum 680uF 35V 20% (12.5 X 13.5mm) SMD Cardboard T/R
Descriptions
Descriptions de Cornell Dubilier AFK687M35H32T-F fournies par ses distributeurs.
-55 °C to 105 °C, SMT Aluminum Electrolytic Capacitors - Lowest E.S.R., 105 °C 680µF 35V
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 680uF 35V 20% AEC-Q200
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 680uF, Surface Mount, 5953
Aluminum Electrolytic Capacitor, 680Uf, 35V, 20%, Smd, Full Reel; Rango De Producto:Serie Afk; Capacidad:680Μf; Tensión Nominal:35V; Cubierta Del Condensador Ae:Radial - Smd; Diámetro:12.5Mm; Resistencia Esr:0.06Ohm; Altura:13.5Mm |Cornell Dubilier AFK687M35H32T-F