Cornell Dubilier 150473K250BB
Film Capacitor, Non-polarized, Polyester, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.047uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Electro Sonic
Datasheet4 pagesIl y a 4 ans
Datasheet4 pagesIl y a 5 ans
Datasheet4 pagesIl y a 6 ans
Datasheet4 pagesIl y a 9 ans
Sager Electronics
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+385%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.60
Introduction Date2008-02-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Pièces détachées
Cap Film 0.047uF 250V PET 10% (6 X 14mm) Axial 100°C Ammo Pack
Film Capacitor, Polyester, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.047uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polyester, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.047uF, Through Hole Mount
Cornell Dubilier150473K400DB
Film Capacitor, Non-Polarized, Polyester, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.047Uf, Through Hole Mount
Cornell Dubilier150473J250BB
Film Capacitor, Non-Polarized, Polyester, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.047Uf, Through Hole Mount
Cornell Dubilier150473K630EC
Film Capacitor, Non-Polarized, Polyester, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.047Uf, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Cornell Dubilier 150473K250BB fournies par ses distributeurs.
Axial FILM CAPACITOR 150 160V 0.047muF ±10% 0.236Diax0.650L 6.00mmx16.50mm
Cap Film 0.047uF 250V PET 10%( 6 X 16.5mm) Axial 125C Bulk
FILM CAPACITOR, 0.047uF, 250V, 10%, AXIAL, FULL REEL; Capacitance: 47000pF; Voltage Rating: 250V; Capacitor Dielectric Type: PET (Polyester); Capacitance Tolerance: ± 10%; Product Range: 150 Series; Capacito
FILM CAPACITOR, 0.047uF, 250V, 10%, AXIAL, FULL REEL; Dielectric Type:Metallized PET; Capacitor Case Style:Axial; Capacitance:0.047µF; Capacitance Tolerance:± 10%; Voltage(AC):-; Voltage(DC):250V; Capacitor 96W2572
Film Capacitor, 0.047Uf, 250V, 10%, Axial, Full Reel; Rango De Producto:Serie 150; Capacidad:0.047Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 10%; Tipo De Dieléctrico Del Condensador:Pet (Poliéster); Tensión Nominal:250V; Tipo De Condensador:- |Cornell Dubilier 150473K250BB