Switchcraft / Conxall 13282-18PG-331
Conn Circular PIN 18 POS Solder Cup ST Cable Mount 18 Terminal 1 Port Bulk
Fiches techniques et documents
Newark
Datasheet36 pagesIl y a 20 ans
Farnell
element14
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+43.82%
Introduction Date2011-11-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Amphenol IndustrialPT06E-14-18P(SR)
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 18 POS Solder ST Cable Mount 18 Terminal 1 Port
MIL Series Connector, 18 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Plug
AmphenolPT06E-14-18P
Amphenol IndustrialPT06A-14-18P(023)
Amphenol IndustrialPT06A-14-19P
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 19 POS Solder ST Cable Mount 19 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialPT06A-14-15P(SR)
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 15 POS Solder ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
Descriptions
Descriptions de Switchcraft / Conxall 13282-18PG-331 fournies par ses distributeurs.
Standard Circular Connector MAXI-CON CABLE #20 S OLDER
Maxi-Con-X Plastic Connector Straight Cable Plug 18 Pin - Solder Contacts
Conxall CABLE PLUG/#20 SOLDER .31 OD Part Number 13282-18PG-331
CONN PLUG MALE 18P GOLD SLDR CUP
Circular Connector Plug Size 20, 18 Position, Cable; Rango De Producto:Serie Maxi-Con-X; Género:Macho; Núm. De Contactos:18; Contacto, Género:Pin; Tipo De Terminación Del Contacto:Soldable; Conector, Montaje:Montaje De Cable |Switchcraft/conxall 13282-18PG-331