Coilcraft 0603HP-22NXGLW
Inductor RF Chip Wirewound 22nH 2% 250MHz 44Q-Factor Ceramic 850mA 140mOhm DCR 0603 Punched Paper T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Coilcraft 0603HP-22NXGLW.
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-70.78%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-10-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 0.022uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
General Purpose Inductor, 0.022uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
General Purpose Inductor, 0.02uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Inductor RF Wirewound 0.022uH 2% 50MHz 55Q-Factor Ceramic 1A 0.12Ohm DCR 1008 T/R
General Purpose Inductor, 0.022uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2520/1008
Inductor RF Chip Wirewound 22nH 2% 100MHz 42Q-Factor 640mA 99mOhm DCR 0603 Paper T/R
Descriptions
Descriptions de Coilcraft 0603HP-22NXGLW fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 0.022uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
RF inductor, ceramic core, 2% tol, SMT, RoHS
Surface Mount High Frequency Inductor, 0603HP Series, 22 nH, 2%, 0603 [1608 Metric], 3.15 GHz RoHS Compliant: Yes
RF Inductors - SMD 0603 22nH Unshld 2% 850mA 140mOhms
INDUCTOR, 22NH, 2%, 3.15GHZ, RF, SMD; Inductance: 22nH; Product Range: 0603HP Series; DC Current Rating: 850mA; High Frequency Inductor Case: 0603 [1608 Metric]; In; Available until stocks are exhausted Alternative available