Coilcraft 0402CS-5N1XGLW
General Purpose Inductor, 0.0051uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Coilcraft 0402CS-5N1XGLW.
Coilcraft Direct
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-25.73%
Pièces détachées
Inductor RF Wirewound 0.0051uH 2% 250MHz 23Q-Factor Ceramic 0.8A 0.083Ohm DCR 0402 T/R
Inductor RF Wirewound 0.0056uH 2% 250MHz 23Q-Factor Ceramic 0.76A 0.083Ohm DCR 0402 T/R
General Purpose Inductor, 0.0047uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Inductor RF Chip Wirewound 4.7nH 0.1nH 100MHz 25Q-Factor 750mA 70mOhm DCR 0402 Paper T/R
Descriptions
Descriptions de Coilcraft 0402CS-5N1XGLW fournies par ses distributeurs.
Fixed Inductors 0402CS HiFreq Chip 5.1 nH 2 % 0.8 A
RF inductor, ceramic core, 2% tol, SMT, RoHS
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.0051uH 2% 250MHz 56Q-Factor Ceramic 0.8A 0.083Ohm DCR 0402 Automotive T/R / Chip Inductors - 0402CS (1005)