Bourns SRU8028-330Y
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 30% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 1.3A 0.147Ohm DCR 3131 T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns SRU8028-330Y.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 7 ans
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Arrow Electronics
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-9.82%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-04-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 30% 100KHz 24Q-Factor Ferrite 1.25A 0.139Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 30% 100KHz 8.6Q-Factor Ferrite 1.1A 0.124Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 30% 100KHz 10Q-Factor Ferrite 1.15A 0.155Ohm DCR T/R
Descriptions
Descriptions de Bourns SRU8028-330Y fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 33uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3131
FIXED IND 33UH 1.3A 147 MOHM SMD
100KHz 15MHz 1.1A 1.3A 20@2.52MHz 33¦ÌH 147m¦¸ ¡À30% 3131 8mm*8mm*3.1mm
SRU8028 Nonstandard 0.315Lx0.315W 8.00mmx8.00mm 33muH
33uH ±30% 1.1A Power Inductors ROHS
IND8X8X2.8MM,33UH30%1.3A, SHDSMD
Inductor, Shielded, 33Uh, 1.1A, 30%, Smd; Inductance:33Μh; Rms Current (Irms):1.3A; Inductor Construction:Shielded; Saturation Current (Isat):1.1A; Product Range:Sru8028 Series; Dc Resistance Max:0.147Ohm; Inductance Tolerance:± 30% Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SRU8028-330Y