Bourns SRU1048A-3R0Y
Inductor Power Shielded Wirewound 3uH 30% 100KHz 14Q-Factor Ferrite 6.2A 10mOhm DCR Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns SRU1048A-3R0Y.
Stock
58,177
Inductance
3 µH
3 µH
Tolerance
30 %
30 %
Current Rating
6.2 A
DC Resistance (DCR)
10 mΩ
10 mΩ
Q Factor
14
Test Frequency
100 kHz
100 kHz
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-08-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 3uH 30% 100KHz 14Q-Factor Ferrite 6.2A 0.01Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 7.6A 0.012Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 7.4A 0.0114Ohm DCR 3939 T/R