Bourns SRR1260-821K
Inductor Power Shielded Wirewound 820uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 0.73A 1.5Ohm DCR T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns SRR1260-821K.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 4 ans
element14 APAC
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+21.01%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 820uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 0.7A 1.5Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 820uH 10% 100KHz 10Q-Factor Ferrite 0.75A 1.3Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 820uH 10% 100KHz 10Q-Factor Ferrite 750mA 1.3Ohm DCR Automotive T/R
General Purpose Inductor, 820uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4039
Coilcraft1008PS-824KLB
General Purpose Inductor, 820uH, 10%, 1 Element, Ceramic-ferrite-Core, SMD, 1515
Descriptions
Descriptions de Bourns SRR1260-821K fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 820uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
100KHz 2MHz 630mA 730mA 20@796kHz 820¦ÌH 1.5¦¸ ¡À10% SMD,12.5X12.5MM , 12.5mm*12.5mm*6.5mm
Inductor, Shielded, 820Uh, 0.73A, 10%; Inductance:820Μh; Rms Current (Irms):730Ma; Inductor Construction:Shielded; Saturation Current (Isat):630Ma; Product Range:Srr1260 Series; Inductor Case/Package:-; Dc Resistance Max:1.5Ohm Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SRR1260-821K