Bourns SRN8040TA-6R8M
Ind Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz 15Q-Factor Ferrite 5.1A T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns SRN8040TA-6R8M.
Farnell
Datasheet4 pagesIl y a 6 ans
JRH Electronics
Tendance sur 3 mois:
+48.11%
3DTélécharger
Ultra Librarian
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2016-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 30% 100KHz 12Q-Factor Ferrite 3.5A 0.015Ohm DCR T/R
CoilcraftDR0608-682L
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core