Bourns SDR0302-121KL
Ind Power Wirewound 120uH 10% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 220mA T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns SDR0302-121KL.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 7 ans
element14 APAC
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.06%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
SnapEDA
3DTélécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
Inductor Power Unshielded Wirewound 120uH 10% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 0.37A 1.7Ohm DCR T/R
Ind Power Wirewound 120uH 10% 100KHz 32Q-Factor Ferrite 260mA T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 120uH 10% 1KHz 50Q-Factor Ferrite 0.32A 2.2Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 120uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Inductor Power Unshielded Wirewound 120uH 10% 1KHz 0.47A 0.9Ohm DCR AXL T/R
General Purpose Inductor, 120uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
Descriptions
Descriptions de Bourns SDR0302-121KL fournies par ses distributeurs.
Avnet Japan
General Purpose Inductor, 120uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1211
1KHz 10MHz 250mA 220mA 40@796kHz 120¦ÌH 3.2¦¸ ¡À10% SMD,2.8X3MM , 3mm*2.8mm*2.8mm
FIXED IND 120UH 220MA 3.2OHM SMD
220mA 120uH ±10% 250mA SMD,2.8x3mm Power Inductors ROHS
SDR0302 Nonstandard 0.118Lx0.110W 3.00mmx2.80mm 120muH
INDUCTOR POWER 120UH 0.22A 0302
Surface Mount Power Inductor, Sdr0302 Series, 120 H, 10%, Unshielded, 3.2 Ohm, 220 Ma Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SDR0302-121KL