Bourns SDE1006A-5R6M
General Purpose Inductor, 5.6uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3535
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns SDE1006A-5R6M.
Farnell
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 5.6uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2828
Inductor Power Unshielded Wirewound 5.6uH 20% 1KHz 31Q-Factor Ferrite 3.5A 0.04Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 5.6uH 20% 1MHz Ferrite 3.2A 0.075Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 5.6uH 20% 100KHz 5.3A 0.02Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 5.6uH 20% 100KHz Metal 4.1A 0.046Ohm DCR 2726 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 5.6uH 20% 100KHz 3.15A 0.029Ohm DCR 2424 T/R
Descriptions
Descriptions de Bourns SDE1006A-5R6M fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 5.6UH 4.5A 40 MOHM SMD
Fixed Inductors 5.6uH 20% SMD 1006 AEC-Q200
4.5A 5.6uH ±20% 5A SMD,9x10mm Power Inductors ROHS
Surface Mount Power Inductor, Aec-Q200 Sde1006A Series, 5.6 H, 20%, Unshielded, 0.04 Ohm, 4.5 A Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SDE1006A-5R6M
INDUCTOR, 5.6UH, 5A, 20%, POWER; Inductance: 5.6µH; RMS Current (Irms): 4.5A; Inductor Construction: Unshielded; Saturation Current (Isat): 5A; Product Range: SDE1006A Series; Power Inductor Case: 10mm x 9mm x 5.4mm; DC Resist