Bourns RLB9012-682KL
Inductor Power Wirewound 6800uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 0.2A 20.7Ohm DCR RDL Bag
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns RLB9012-682KL.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 7 ans
JRH Electronics
Electro Sonic
Master Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-72.69%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-01-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Inductor Power Unshielded Wirewound 6800uH 10% 1KHz Ferrite 0.15A 16.3Ohm DCR AXL Bag
Inductor Power Wirewound 6800uH 10% 1KHz 60Q-Factor Ferrite 0.12A 9.4Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 6800uH 10% 1KHz 0.059A 60Ohm DCR AXL T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 6800uH 10% 1KHz 105Q-Factor Ferrite 0.11A 30Ohm DCR T/R
Ind Power Wirewound 6.8mH 10% 252KHz 60Q-Factor Ferrite 40mA RDL Bag
General Purpose Inductor, 6800uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Descriptions
Descriptions de Bourns RLB9012-682KL fournies par ses distributeurs.
MAGNETICS - FIXED INDUCTOR THROUGH HOLE
1KHz 400KHz 200mA 15@252kHz 6.8mH 20.7¦¸ ¡À10% ,D9XL12.2MM , 9mm*12.2mm
FIXED IND 6.8MH 200MA 20.7OHM TH
RLB9012 Radial Vertical Cylinder 0.354Dia 9.00mm 6.8mH
INDUCTOR HI CURRNT RADIAL 6800UH