Bourns RL622-3R3K-RC
Ind RF Choke Wirewound 3.3uH 10% 7.96MHz 20Q-Factor Ferrite 5.5A RDL Bag
NRND
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns RL622-3R3K-RC.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 7 ans
Newark
element14
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-34.81%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
SnapEDA
3DTélécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-06-23
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Inductor Power Drum Core 3.3uH 10% 7.96MHz 20Q-Factor Ferrite 5.5A 0.025Ohm DCR RDL
Ind General Purpose Chip Wirewound 3.3uH 10% 7.96MHz 50Q-Factor Ferrite 355mA 1812 T/R
Ind RF Choke Wirewound 3.3uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 2.66A RDL Bag
Inductor Chip Wirewound 3.3uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 0.26A 1.2Ohm DCR 1210 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 3.3uH 10% 1MHz 20Q-Factor Ferrite 0.3A 1Ohm DCR 1210 T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 3.3uH 10% 7.96MHz 10Q-Factor Ferrite 750mA 220mOhm DCR 1812 T/R
Descriptions
Descriptions de Bourns RL622-3R3K-RC fournies par ses distributeurs.
Fixed Inductor Radial, Vertical Cylinder 3.3µH ±10% 5.5A 25mΩ 79MHz 20@7.96MHz
General Purpose Inductor, 3.3uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
INDUCTOR, RADIAL, 3.3UH, 10%, 5.5A; Inductance:3.3µH; Inductance Tolerance:± 10%; DC Resistance Max:0.025ohm; DC Current Rating:5.5A; Q Factor:20; Self Resonant Frequency:79MHz; Q Test Frequency:7.96MHz; Core Material:Ferrite; Inductor Case Style:Radial Leaded; No. of Pins:2; Lead Spacing:5mm; SVHC:No SVHC (18-Jun-2012)