Bourns PM2110-120K-RC
Ind High Current Wirewound 12uH 10% 1KHz Iron 11.3A Box
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns PM2110-120K-RC.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 7 ans
Newark
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginHonduras
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2000-10-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
Ind Power Choke 12uH 10% 1KHz Ferrite 11.4A Radial Bulk
Ind Power 12uH 10% 1KHz Ferrite 8.21A Axial Bulk
High Current RF Choke Bobbin Core 12uH 10% 1KHz Ferrite 9A 0.011Ohm DCR RDL
Ind Power 12uH 10% 1KHz Ferrite 9A Radial Bulk
Inductor Power Wirewound 12uH 10% 1KHz 50Q-Factor Ferrite 3.1A 0.05Ohm DCR RDL Bag
Inductor, ferrite,12Uh,10+% Tol,10-% Tol Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. RLB0712-120KL
Descriptions
Descriptions de Bourns PM2110-120K-RC fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 12uH, 10%, 1 Element, Iron-Core, SMD, 1210
FIXED IND 12UH 11.3A 7 MOHM SMD
1KHz 11.3A 12¦ÌH 7m¦¸ ¡À10% SMD,25.4X30.5MM , 30.5mm*25.4mm*14.48mm
Power Inductor, 12Uh, 11.3A, 10%, Full Reel; Product Range:Pm2110 Series; Inductance:12Μh; Rms Current (Irms):11.3A; Dc Resistance Max:0.007Ohm; Inductance Tolerance:± 10%; Product Length:30.5Mm; Product Width:25.4Mm Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller PM2110-120K-RC