Bourns CGA0603MLC-24E
ESD Protection Device, 30 V, 0603 [1608 Metric], 2 Pins, 24 V, 0.2 pF, ChipGuard MLC
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns CGA0603MLC-24E.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 5 ans
Burklin Elektronik
Newark
Electro Sonic
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-26.38%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
TVS Varistor, 24 V, ChipGuard MLU Series, 25 V, 0603 [1608 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
ESD Protection Device, 25 V, 0402 [1005 Metric], 2 Pins, 24 V, 0.05 pF, ChipGuard MLU
ESD Suppressor Diode TVS Bi-Dir 24V 30Vc Automotive 2-Pin Case 0402(1006Metric) T/R
TVS Varistor, 14 VAC, 18 VDC, Standard, 38 V, 1206 [3216 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Epcos 19.8 - 24.2V 200A 0.5J 38V Clamp 1206 Metal Oxide Varistor
Varistor, SMD 1210, VV 22 V, 400 A, 18 V (DC), 14 V (AC), ±10 %, 0.01 VA (AC), 1.5 J
Descriptions
Descriptions de Bourns CGA0603MLC-24E fournies par ses distributeurs.
ESD Suppressor Diode TVS Bi-Dir 24V 30Vc Automotive 2-Pin Case 0603(1608Metric) T/R
ESD SUPPRESSOR, 0603, 24V, 0.5PF; Clamping Voltage Vc Max: 30V; Diode Case Style: 0603; No. of Pins: 2Pins; Operating Voltage: 24V; Power Dissipation Pd: -; Product Range: CGA06 Series; Automotive Qualification Standard: AEC-Q1