Bourns 9250A-124-RC
Ind RF Choke Shielded/Molded 120uH 10% 790KHz 55Q-Factor Ferrite 150mA AXL Bag
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns 9250A-124-RC.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 6 ans
Electro Sonic
_legacy Avnet
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+343%
Pièces détachées
API Delevan1641R-124K
General Purpose Inductor, 120uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
API Delevan1641-124K
Inductor Power Unshielded Wirewound 120uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 160mA 4.5Ohm DCR 1812 T/R
General Purpose Inductor, 120uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Ind Chip Molded Wirewound 120uH 10% 796KHz 40Q-Factor 110mA 1812 T/R
Descriptions
Descriptions de Bourns 9250A-124-RC fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 120uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, AXIAL LEADED
120uH Color Circle Coils Inductor ±10% 55@0.79MHz 95mA Plugin,D4.1xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS