TDK NLC453232T-121K-PF
Inductor Power Unshielded Wirewound 120uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 160mA 4.5Ohm DCR 1812 T/R
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK NLC453232T-121K-PF.
ODG (Origin Data Global)
Datasheet7 pagesIl y a 5 ans
IHS
Newark
_legacy Avnet
Future Electronics
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-08-31
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Inductor General Purpose Chip Wirewound 120uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 0.07A 11Ohm DCR 1210 T/R
TAIYO YUDENLHL08TB121K
Ind Power 120uH 10% 796KHz 25Q-Factor Ferrite 700mA RDL Ammo Pack
Inductor Power Wirewound 120uH 10% 796KHz 30Q-Factor Ferrite 1.05A 0.32Ohm DCR RDL Bag
General Purpose Inductor, 120uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
Ind Chip Molded Wirewound 120uH 10% 796KHz 40Q-Factor 110mA 1812 T/R
Wurth Elektronik7447669212
975KHz 9MHz 235mA 40@975MHz 120¦ÌH 4.35¦¸ ¡À10% 1812 , 4.5mm*3.2mm*3.4mm
Descriptions
Descriptions de TDK NLC453232T-121K-PF fournies par ses distributeurs.
INDUCTOR, POWER LINE, 120UH, 1812; Inductance:120µH; Inductance Tolerance:± 10%;
NLC Series 1812 120 uH ±10 % 160 mA 4.5 Ohm SMT Molded Wirewound Inductor
General Purpose Inductor, 120uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1813
INDUCTOR, POWER LINE, 120UH, 1812; Inductance: 120µH; Inductance Tolerance: ± 10%; DC Current Rating: 160mA; DC Current Max: 160mA; Inductor Type: Power; Package / Case: 453232; Q @ Vr F: 20; Resistance: 4.5ohm; Resonant Frequen