Bourns 8250-683K-RC
Ind RF Choke Shielded 68mH 10% 79KHz 50Q-Factor Ferrite 24mA AXL Bag
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns 8250-683K-RC.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 7 ans
_legacy Avnet
Master Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-1.32%
Pièces détachées
Inductor Power Wirewound 68000uH 10% 79.6KHz 35Q-Factor Ferrite 0.046A 220Ohm DCR RDL Bag
RF Choke Wirewound 68000uH 10% 79.6KHz 20Q-Factor Ferrite 0.02A 150Ohm DCR RDL Bag
Descriptions
Descriptions de Bourns 8250-683K-RC fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 68000uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
79KHz 350KHz 4mA 24mA 50@79kHz 68mH 410¦¸ ¡À10% ,D4.2XL11.4MM 11.43mm
FIXED IND 68MH 24MA 410 OHM TH
Ind4.17X11.43Mm,6800010%0.024A,non-Shdth /Bulk, Bag Packaging Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller 8250-683K-RC
68mH Color Circle Coils Inductor ±10% 50@0.079MHz 4mA Plugin,D4.2xL11.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS
8250 Axial 0.164Diax0.450L 4.17mmx11.43mm 68mH