Bourns 4814P-T01-222LF
Res Thick Film NET 2.2K Ohm 2% 1.12W ±100ppm/C ISOL Molded 14-Pin SOM Gull Wing SMD Tube
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns 4814P-T01-222LF.
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Arrow Electronics
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Stock
34,796
Authorized Distributors
6
Resistance
2.2 kΩ
2.2 kΩ
Tolerance
2 %
2 %
Power Per Element
160 mW
160 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Introduction Date1998-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
Res Thick Film NET 2.2K Ohm 2% 1.12W ±100ppm/C ISOL 14-Pin SOM Gull Wing SMD Automotive T/R
7 ±2% 2.2kΩ 160mW ±100ppm/℃ SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS
Res Thick Film NET 2.2K Ohm 2% 1.28W ±100ppm/C ISOL 16-Pin SOM Gull Wing SMD Automotive Tube
Descriptions
Descriptions de Bourns 4814P-T01-222LF fournies par ses distributeurs.
14-SOIC (0.220 5.59mm Width) ARRAY/NETWORK RESISTOR 4800P 0.390Lx0.220W 9.91mmx5.59mm 1.12W 2.2kOhm ±100ppm/C
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1.12W, 2200ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount
ISO SMT RESTR ARRAY 2.2KOHM +/-2% 7 RESTRS,1.12W TOTAL, SOM PACKAGE 4800P STD SMT
RESISTOR NETWORK, 2K2; Resistance:2.2kohm; Resistance Tolerance:± 2%; Power Rating:1.12W; Voltage Rating:50V; Temperature Coefficient:± 100ppm/°C; No. of Elements:7; Resistor Case Style:DIL; SVHC:No SVHC (20-Jun-2011); External Depth:1.9mm; External Length / Height:9.91mm; External Width:5.59mm; Full Power Rating Temperature:70°C; Insulation Resistance:10Mohm; Lead Length:0.13mm; Lead Spacing:1.27mm; No. of Pins:14; Operating Temperature Max:125°C; Operating Temperature Min:-55°C; Operating Temperature Range:-55°C to +125°C; Package / Case:DIL; Power Rating per Element:160mW; Reel Quantity:2000; Resistor Element Material:Thick Film Array; Series:4814P; Temperature Coeff Tracking +:50ppm/°C; Temperature Coeff Tracking -:50ppm/°C; Temperature Coeff. +:100ppm/°C; Temperature Coeff. -:100ppm/°C; Termination Type:SMD; Tolerance +:2%; Tolerance -:2%; Voltage Rating VDC:50V