Bourns 4609X-101-470LF
9-SIP Array/network Resistor 4600X 0.898LX0.098W 22.81MMX2.49MM 1.13W 47 Ohm ±250PPM/C
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns 4609X-101-470LF.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 6 ans
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-13.89%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Pièces détachées
Res Thick Film NET 47 Ohm 1 Ohm 1W ±250ppm/C BUS Conformal Coated 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 47ohm, 100V, 2% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
10-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.998Lx0.098W 25.35mmx2.49mm 1.25W 47Ohm ±250ppm/C
CTS Components77063470P
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/Thick Film, 0.8W, 47ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
CTS Components77063510P
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/Thick Film, 0.8W, 51ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/Thick Film, 1.1W, 47ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Bourns 4609X-101-470LF fournies par ses distributeurs.
Res Thick Film NET 47 Ohm 1 Ohm 1.13W ±250ppm/C BUS Conformal Coated 9-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 1.13W, 47ohm, 100V, 2% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Resistor, Bus Res N/W 8, 47 Ohm, 1 Ohm, Sip; Resistance:47Ohm; Voltage Rating:100V; No. Of Elements:8Elements; Network Circuit Type:Bussed; Resistor Case Style:Sip; Power Rating Per Element:200Mw; Resistance Tolerance: 1Ohm Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 4609X-101-470LF