Bourns 4606X-102-470LF
6-SIP Array/network Resistor 4600X 0.598LX0.098W 15.19MMX2.49MM 750MW 47 Ohm ±250PPM/C
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns 4606X-102-470LF.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 6 ans
Newark
Tendance sur 3 mois:
-26.56%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.50
Introduction Date1999-05-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Res Thick Film NET 47 Ohm 2% 1W ±250ppm/°C ISOL Conformal 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
10-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.998Lx0.098W 25.35mmx2.49mm 1.25W 47Ohm ±250ppm/C
Descriptions
Descriptions de Bourns 4606X-102-470LF fournies par ses distributeurs.
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 47ohm, 100V, 2% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
RES THKFLM NET 47 OHM 1 OHM 3/4W 250PPM/ C ISOL 6SIP PIN TH
Thick Film Conformal Coated Network Resistors
RESISTOR, ISO RES N/W 3, 47OHM, 1OHM, SIP
RESISTOR, 47 OHMS, 0.75 W, 2 %, 100 V (MAX.)
47¦¸ ¡À250ppm/¡æ 300mW SIP-6 15.19mm*2.49mm*5.08mm