Bourns 4114R-1-220LF
Res Thick Film NET 22 Ohm 1 Ohm 2W ±250ppm/C ISOL Molded 14-Pin DIP Pin Thru-Hole
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns 4114R-1-220LF.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 6 ans
Datasheet2 pagesIl y a 14 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Pièces de rechange
Ce composant
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
22,296
Authorized Distributors
6
Resistance
22 Ω
22 Ω
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
DIP
DIP
Number of Resistors
7
Tolerance
2 %
2 %
Power Per Element
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
250 ppm/°C
250 ppm/°C
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Res Thick Film NET 22 Ohm 1 Ohm 2.25W ±250ppm/C ISOL Molded 16-Pin DIP Pin Thru-Hole
8 22Ω 250mW ±250ppm/℃ DIP-16-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1.25W, 22ohm, 100V, 2% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
CTS Components77083220P
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/Thick Film, 1.1W, 22ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
CTS Components77085220/330
Array/Network Resistor, Terminator, Metal Glaze/Thick Film, 1.32W, 220ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 8010
Descriptions
Descriptions de Bourns 4114R-1-220LF fournies par ses distributeurs.
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 2W, 22ohm, 100V, 250ppm/Cel, Through Hole Mount, 7731
7 22Ω 250mW ±250ppm/℃ DIP-14-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS
Resistor, Isolated Resistor Network 7, 22 Ohm, 1 Ohm, Dip; Resistance:22Ohm; Network Circuit Type:Isolated; No. Of Resistors:7Resistors; Resistor Case/Package:Dip; Resistance Tolerance:± 1Ohm; Voltage Rating:100V; Power Rating:2W Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 4114R-1-220LF