Bourns 3313J-1-203E
Trimmer, Cermet, 0.125W, 20000ohm, 200V, 20% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s), 1413
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns 3313J-1-203E.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 3 ans
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
Burklin Elektronik
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-17.58%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
Stock
31,399
Resistance
20 kΩ
20 kΩ
20 kΩ
J-Hook
SMD/SMT
SMD/SMT
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Power Rating
125 mW
125 mW
125 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Pièces détachées
Cermet Not TRIMMER VERTICAL Trimmer Potentiometer 卤20% 255deg 100mW 70C
Trimmer, Cermet, 0.125W, 20000ohm, 200V, 20% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s), 1514
Trimmer - Smd 3Mm Sq St Cermet /Tape & Reel - 7" Reel |Bourns, Inc. 3313X-1-203E
Res Cermet Trimmer 20K Ohm 20% 1/4W 1(Elec)/1(Mech)Turn 2.5mm (5 X 5.5 X 2.7mm) J-Hook SMD
TT Electronics23AR20KLFTR
Trimmer, Cermet, 0.25W, 20000ohm, 200V, 20% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s), 2018
Descriptions
Descriptions de Bourns 3313J-1-203E fournies par ses distributeurs.
Trimmer, Single Turn, Cermet, Top Adjust, 20 kohm, Surface Mount, 1 Turns
Bourns 3313J-1-203E Cermet trimmer 0.125 W 20 kΩ 220° 250° 1 pcs
TRIMMER, CERMET, SINGLE-TURN, 3MM SQUARE, 0.125 W, 20K OHM, 20%
TRIMMER 20K OHM 0.125W SMD / Res Cermet Trimmer 20K Ohm 20% 0.125W(1/8W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 1.93mm (3.2 X 3.5 X 2.2mm) J-Hook SMD Automotive T/R
Trimmer Potentiometer 20Kohm 1Turn Smd; Trimmer Type:Single Turn; Element Material:Cermet; Adjustment Type:Top Adjust; Track Resistance:20Kohm; Potentiometer Mounting:Surface Mount; No. Of Turns:1Turns; Product Range:3313 Series Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 3313J-1-203E