API Delevan S1812-223K
S1812 Series 22 uH ±10 % 2.6 Ohm SMT Shielded Ferrite Core RF Inductor
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour API Delevan S1812-223K.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 3 ans
Future Electronics
DigiKey
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1998-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
API DelevanS1812R-223K
General Purpose Inductor, 22uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1913
Ind RF Choke Shielded/Molded 22uH 10% 2.5MHz 45Q-Factor Ferrite 290mA AXL Bag
API Delevan1641R-223K
General Purpose Inductor, 22uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
API Delevan1641-223K
TAIYO YUDENCB2012T220K
Inductor Power Chip Wirewound 22uH 10% 2.52MHz Ferrite 0.28A 2.21Ohm DCR 0805 T/R
General Purpose Inductor, 22uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Descriptions
Descriptions de API Delevan S1812-223K fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 22UH 277MA 2.6 OHM SMD