API Delevan P1330-334K
General Purpose Inductor, 330uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3313
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour API Delevan P1330-334K.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 0 an
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
Pièces de rechange
Ce composant
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
2,703
Authorized Distributors
0
Inductance
330 µH
330 µH
Tolerance
10 %
10 %
Current Rating
179 mA
179 mA
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
4.8 Ω
4.8 Ω
Q Factor
Test Frequency
1 kHz
1 kHz
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2000-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
API DelevanP1330R-334K
Inductor Power Unshielded Wirewound 330uH 10% 1KHz Ferrite 0.179A 4.8Ohm DCR 3013 T/R
Ind Power Wirewound 330uH 10% 1KHz 30Q-Factor Ferrite 210mA T/R
Inductor, ferrite,330Uh,10+% Tol,10-% Tol Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SDR0603-331KL
Ind Power Wirewound 330uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 200mA RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 330uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 140mA 4.9Ohm DCR 2220 Blister T/R
TAIYO YUDENCB2518T331K
Inductor Power Chip Wirewound 330uH 10% 796KHz Ferrite 0.14A 9.1Ohm DCR 1007 T/R
Descriptions
Descriptions de API Delevan P1330-334K fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 330UH 179MA 4.8OHM SMD