API Delevan 2500R-76J
General Purpose Inductor, 10000uH, 5%, 1 Element, Iron-Core
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour API Delevan 2500R-76J.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 0 an
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Pièces de rechange
Ce composant
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
4,819
Authorized Distributors
3
Inductance
10 mH
10 mH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
48 mA
48 mA
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
72 Ω
72 Ω
Q Factor
80
Test Frequency
250 kHz
250 kHz
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1994-11-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
API Delevan2500-76J
Inductor RF Molded/Unshielded Wirewound 10mH 5% 250KHz 80Q-Factor Iron 48mA 72Ohm DCR AXL T/R
API Delevan4307-106J
General Purpose Inductor, 10000uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core
RF Choke Wirewound 10000uH 5% 79.6KHz 60Q-Factor 0.02A 55Ohm DCR RDL Bag
TAIYO YUDENLHL08TB103J
Inductor Power Wirewound 10000uH 5% 1KHz 60Q-Factor Ferrite 0.07A 32Ohm DCR RDL Ammo
Inductor Power Drum Core 10000uH 5% 79.6KHz 40Q-Factor Ferrite 0.04A 40Ohm DCR RDL
TAIYO YUDENLHL08NB103J
Ind Power 10mH 5% 1KHz 60Q-Factor Ferrite 70mA RDL Bulk
Descriptions
Descriptions de API Delevan 2500R-76J fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 10MH 48MA 72 OHM TH
2500 series 10 mH 5% 48 mA Molded Unsheilded RF Coil
2500R Axial 0.240Diax0.740L 6.10mmx18.80mm 10mH