APEM Q6F1CXXY24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 8mcd Automotive 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q6F1CXXY24E.
Newark
Master Electronics
TME
Burklin Elektronik
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-1.57%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PILOT LIGHT PANEL MOUNT LED MNT-SZ 16MM RED 12VDC SOLDER W/RESISTOR & DIODE
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 2-Pin
PILOT LIGHT PANEL MOUNT LED MNT-SZ 16MM GREEN 12VDC SOLDER W/RESISTOR & DIODE
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 6mcd 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 6mcd Automotive 2-Pin
Descriptions
Descriptions de APEM Q6F1CXXY24E fournies par ses distributeurs.
APEM Q6F1CXXY24E 6mm LED Panel Indicator Yellow 24V DC Flush Chrome Bezel
APEM 6mm Panel Mount Bright Chrome Bezel with Fixed Light Yellow LED with Flush Bezel style and Solder Lug Terminals . 24VDC Voltage
LED INDICATOR, PANEL, 6MM, YELLOW, 24VDC; LED Colour: Yellow; Operating Voltage: 24VDC; Mounting Hole Dia: 6mm; Forward Current If: 20mA; Luminous Intensity: 8mcd; IP / NEMA Rating: IP67; Product Range: Q Series; SVHC: No SVHC (