APEM Q6F1CXXW24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 160mcd 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q6F1CXXW24E.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 3 ans
Master Electronics
Newark
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-100%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
PILOT LIGHT PANEL MOUNT LED MNT-SZ 16MM RED 12VDC SOLDER W/RESISTOR & DIODE
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 2-Pin
PILOT LIGHT PANEL MOUNT LED MNT-SZ 16MM GREEN 12VDC SOLDER W/RESISTOR & DIODE
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 500mcd Automotive 2-Pin
APEM Q8F1CXXW12E 8mm LED Panel Indicator White 12V DC Flush Chrome Bezel
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 8mcd Automotive 2-Pin
Descriptions
Descriptions de APEM Q6F1CXXW24E fournies par ses distributeurs.
LED INDICATOR SEALED 6MM FLUSH BRIGHT CHROME FIXED WHITE 24VDC SOLDER
LED Indicator, White, 6mm, 24V, Solder Lug / Faston 2 x 0.5 mm
LED signal light, 24 V (AC), 24 V (DC), white, 220 mcd, Mounting Ø 6 mm, pitch 1.25 mm, LED number: 1
Single Color LED, White, Diffused
LED Indicator 6mm Flush 24VDC IP67
6mm flush bright chrome bezel IP76 WHITE 24V
LED PNL IND WHITE DIFF 3MM SLDR
APEM 6mm Panel Mount Bright Chrome Bezel with Fixed Light White LED with Flush Bezel style and Solder Lug Terminals . 24VDC Voltage
Panel Mount Indicator, Led, 6Mm, White, 3.8V; Led Color:White; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:6Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:15Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.8V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6F1CXXW24E