APEM Q6F1CXXW12E
Led Indicator Sealed 6MM Flush Bright Chrome Fixed White 12VDC Solder
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q6F1CXXW12E.
Tendance sur 3 mois:
-100%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PILOT LIGHT PANEL MOUNT LED MNT-SZ 16MM RED 12VDC SOLDER W/RESISTOR & DIODE
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 2-Pin
PILOT LIGHT PANEL MOUNT LED MNT-SZ 16MM GREEN 12VDC SOLDER W/RESISTOR & DIODE
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 160mcd 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 500mcd Automotive 2-Pin
APEM Q8F1CXXW12E 8mm LED Panel Indicator White 12V DC Flush Chrome Bezel
Descriptions
Descriptions de APEM Q6F1CXXW12E fournies par ses distributeurs.
Single Color LED, White, Diffused
LED Indicator 6mm Flush 12VDC IP67
6mm flush bright chrome bezel IP71 WHITE 12V
LED PNL IND WHITE DIFF 3MM SLDR
APEM 6mm Panel Mount Bright Chrome Bezel with Fixed Light White LED with Flush Bezel style and Solder Lug Terminals . 12VDC Voltage
Panel Mount Indicator, Led, 6Mm, White, 3.8V; Led Color:White; Operating Voltage:-; Mounting Hole Dia:6Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:15Mcd; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.8V; Supply Voltage:12V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6F1CXXW12E