APEM Q14P1CXXW24E
Led Indicator Sealed 14MM Chrome Fixed White 24VDC Solder Q14 Series
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q14P1CXXW24E.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 6 ans
Electro Sonic
Newark
Burklin Elektronik
Tendance sur 3 mois:
-100%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Pièces détachées
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 150mcd Automotive 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 20mcd Automotive 2-Pin
Descriptions
Descriptions de APEM Q14P1CXXW24E fournies par ses distributeurs.
Single Color LED, White, Diffused
14mm prominent bright chrome bezel IP67 sealed WHITE 24V
LED Indicator 14mm Prominent 24VDC IP67
LED PNL IND WHT DIFF 10MM QUICK
INDICATOR 24V 14MM PROMINENT WHT
Panel Mount Indicator, Led, 14Mm, White, 3.2V; Led Color:White; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:350Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.2V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P1CXXW24E