APEM Q14P1CXXB24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 540mcd Automotive 2-Pin
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM Q14P1CXXB24E.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 6 ans
Farnell
Master Electronics
TME
Burklin Elektronik
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-17.78%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 100mcd Automotive 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 10mcd Automotive 2-Pin
Descriptions
Descriptions de APEM Q14P1CXXB24E fournies par ses distributeurs.
APEM Q14P1CXXB24E 14mm LED Panel Indicator Blue 24V DC Prominent Chrome Bezel
LED INDICATOR SEALED 14MM CHROME FIXED BLUE 24VDC SOLDER Q14 SERIES
Single Color LED, Blue, Diffused
LED Indicator 14mm Prominent 24VDC IP67
PANEL MOUNT INDICATOR, LED, 14MM, BLUE, 3.2V
LED PNL IND BLU DIFF 10MM QUICK
Panel Mount Indicator, Led, 14Mm, Blue, 3.2V; Led Color:Blue; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:280Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.2V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P1CXXB24E