Analog Devices LTC1727ES8-2.5#PBF
Micropower Precision Triple Supply Monitors in 8-Lead MSOP and 5-Lead SOT-23 Packages
Fiches techniques et documents
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
SymboleEmpreinte
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
97,286
Authorized Distributors
5
Case/Package
SO
Number of Pins
8
Number of Voltages Monitored
3
Reset
Active Low
Active Low
Reset Timeout
140 ms
140 ms
Undervoltage Threshold
Overvoltage Threshold
Watchdog Timer
Min Supply Voltage
1 V
1 V
Max Supply Voltage
7 V
7 V
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Analog DevicesDS1706SESA+T&R
DS1706 Series 2.85 to 3 V 285 ms Surface Mount Push Pull Monitor - SOIC-8
Analog DevicesDS1706ESA+T&R
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC / Supervisor Push-Pull, Totem Pole 1 Channel 8-SOIC
Analog DevicesDS1706LESA+T&R
Processor Supervisor 4.65V 3.3V/5V 8-Pin SOIC N T/R
Analog DevicesADM709TAR-REEL
IC 1-CHANNEL POWER SUPPLY SUPPORT CKT, PDSO8, SOIC-8, Power Management Circuit
Analog DevicesADM706PAR-REEL
IC SUPERVISOR MPU 2.63V WD 8SOIC / Supervisor Push-Pull, Totem Pole 1 Channel 8-SOIC
Analog DevicesADM802LARN-REEL
DUAL GULL WING POWER SUPPLY MANAGEMENT CIRCUIT CMOS (Type) Supervisor 85C 100muA 500mW 4.9mm
Analog DevicesDS1705ESA
Analog DevicesDS1706ESA
Micro Monitor 4.4V 1 Active Low/Push-Pull 8-Pin SOIC
Analog DevicesMAX706PESA+
Processor Supervisor 2.63V 1 Active High/Push-Pull 8-Pin SOIC N Tube
Descriptions
Descriptions de Analog Devices LTC1727ES8-2.5#PBF fournies par ses distributeurs.
Processor Supervisor 3.086V/2.338V/Adj 3 Active Low/Open Drain 8-Pin SOIC N Tube
Volt Supervisor Monitor 2.5V/3.3V 8-Pin SOIC N
Power Supply Support Circuit, Adjustable, 3 Channel, CMOS, PDSO8
Supervisory Circuits uP Precision Triple Supply Monitor
uP Prec 3x S Mon s in 8-Lead M
IC TRPL SPLY MONITOR 2.5V 8-SOIC