Analog Devices DS1847E-010+
DS1847 Selectable Address Temperature Sensor I2C e3 digital potentiometer 5V 10kOhm 950mum 1mA
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Analog Devices DS1847E-010+.
Augswan
Datasheet17 pagesIl y a 20 ans
Analog Devices
ShanghaiCT
iiiC
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+47.79%
Pièces détachées
Analog DevicesDS1848E-010+
DS1848 Tin Selectable Address Temperature Sensor I2C digital potentiometer 5V 10kOhm 900mum 1mA
Analog DevicesDS1845E-010+
DS1845 Series 100 Tabs 2-Wire 10kOhm Non-Volatile SMT Digital POT - TSSOP-14
Analog DevicesAD5252BRU10-RL7
Non-RoHS Compliant CMOS GULL WING Surface Mount Digital Potentiometer ±20% -40C~105C 5muA 5mm
IC, DIGITAL POT 10KOHM 256, DUAL 14-TSSO; 14-TSSOP; End To Resistance:10kohm; No. of Steps:256; Resistance
MicrochipMCP42010-I/ST
Tssop Digital Pot, 256 Steps, Spi, 10Kohms, Dual Channel Rohs Compliant: Yes
Digital Pot; 256 steps; SPI; 10kohms; dual channel14 TSSOP 4.4mm T/R
Descriptions
Descriptions de Analog Devices DS1847E-010+ fournies par ses distributeurs.
1mA ¡À850ppm/¡æ 10K¦¸ 256 2 3V Non-Volatile 5.5V I2C Rheostat TSSOP-14 5mm*4.4mm*900¦Ìm
Digital Potentiometer 256POS 10k Ohm 2Pot 14-Pin TSSOP Tube
±20% I2C 3V~5.5V 10kΩ TSSOP-14 Digital Potentiometers ROHS
Digital Pot, 10K, Dual, Tssop-14; End To End Resistance:10Kohm; No. Of Pots:Dual; Control Interface:Serial; Track Taper:Linear; Resistance Tolerance:± 20%; Supply Voltage Min:3V; Supply Voltage Max:5.5V; No. Of Pins:14Pins Rohs Compliant: Yes |Maxim Integrated/analog Devices DS1847E-010+