Analog Devices DS1806E-050+
ROHS3Compliant Single GULL WING Surface Mount Digital Potentiometer ±20% -40C~85C 1.3mA 900mum
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Analog Devices DS1806E-050+.
SHENGYU ELECTRONICS
Datasheet8 pagesIl y a 26 ans
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Pièces détachées
Analog DevicesDS1844E-050+
ROHS3Compliant CMOS GULL WING Surface Mount Digital Potentiometer ±20% -40C~85C 2.5mA 6.5mm
Analog DevicesDS1802E
Digital Potentiometer 64POS 45KOhm Dual 20-Pin TSSOP
Analog DevicesAD5254BRUZ50-RL7
Digital Potentiometer 50kOhm 256POS Non-Volatile Linear 20-Pin TSSOP T/R
Analog DevicesAD5253BRUZ50-RL7
Digital Potentiometer 50kOhm 64POS Non-Volatile Linear 20-Pin TSSOP T/R
Analog DevicesDS1801E-014+
DS1801 Cascade Pin Mute Zero-Cross Sense Serial e3 digital potentiometer 0.7kHz 3/5V 45kOhm 5mm
Analog DevicesAD5233BRUZ50
Digital Potentiometer 50kOhm 64POS Non-Volatile Linear/Log 24-Pin TSSOP Tube
Descriptions
Descriptions de Analog Devices DS1806E-050+ fournies par ses distributeurs.
±20% serial 2.7V~5.5V 50kΩ TSSOP-20 Digital Potentiometers ROHS
Digital Potentiometer 64POS 50k Ohm 6Pot 20-Pin TSSOP Tube