Amphenol Sine Systems MP20W23F
Circular Connector Contact, ecomate RM, Pin, Crimp, 20 AWG, 22 AWG
IHS
Datasheet208 pagesIl y a 4 ans
Electro Sonic
Newark
Amar Radio Corporation
LKR
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-3.76%
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
26,759
Authorized Distributors
6
Gender
Male
Female
Number of Positions
Mount
Cable
Termination
Crimp
Crimp
Fastening Type
Orientation
Contact Plating
Gold
Gold
Voltage Rating
150 V
Current Rating
7.5 A
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2014-11-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Circular Connector Contact, MIL-DTL-38999, Pin, Crimp, 20 AWG, 24 AWG