Aero Electric MS3476W16-26PW
Conn MIL-DTL-26482 Circular PIN 26 POS Crimp ST Cable Mount 26 Terminal 1 Port
IHS
Datasheet170 pagesIl y a 8 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-56.95%
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
2,101
Authorized Distributors
6
Gender
Male
Male
Number of Positions
26
Mount
Cable
Cable
Termination
Crimp
Crimp
Fastening Type
Bayonet
Bayonet
Orientation
Straight
Straight
Contact Plating
Gold
Voltage Rating
600 V
Current Rating
7.5 A
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2005-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Amphenol Sine SystemsT3400001U
Circular Connector, Circular Industrial, C091A Series, Cable Mount Plug, 6 Contacts, Solder Pin
Amphenol Industrial97-4106A-16S-1P
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 7 POS Crimp ST Cable Mount 7 Terminal 1 Port
Amphenol Industrial97-4106A-20-27P
Circular Connector, Threaded, Crimp, Circular Industrial, MIL - C - 5015 Series, Plug, 14, Pin
Amphenol IndustrialPT06SE-10-6P
Circular Connector, PT-SE Series, Straight Plug, 6 Contacts, Crimp Pin, Bayonet, 10-6
Conn Circular PIN 12 POS Crimp ST Cable Mount 12 Terminal 1 Port
Circular Connector, MIL-DTL-38999 Series III, DS38999/26 Series, Straight Plug, 6 Contacts
Descriptions
Descriptions de Aero Electric MS3476W16-26PW fournies par ses distributeurs.