Abracon ASFLMPC-48.000MHZ-Z-T
Oscillator MEMS 48MHz ±50ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Fiches techniques et documents
JRH Electronics
Master Electronics
Farnell
Abracon SCT
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.46%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
Oscillator MEMS 48MHz ±50ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN EP SMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3I-48M0000
CMOS/TTL Output Clock Oscillator, 1.5MHz Min, 107MHz Max, 48MHz Nom, GREEN, CERAMIC PACKAGE-4
Oscillator XO 48MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS Components636L3I048M00000
Oscillator XO 48MHz ±50ppm 30pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
ECS InternationalECS-3953M-480-B-TR
Oscillator XO 48MHz ±50ppm 15pF HCMOS 60% 3.3V 4-Pin CSMD T/R
Descriptions
Descriptions de Abracon ASFLMPC-48.000MHZ-Z-T fournies par ses distributeurs.
MEMS Oscillator, 48 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm, 50 ppm, 3.3 V, ASFLMP
OSC, MEMS, CMOS, 48.000MHZ, 5X3.2; Frequency Nom: 48MHz; Oscillator Case: SMD, 5mm x 3.2mm; Frequency Stability + / -: 50ppm; Supply Voltage Nom: 3.3V; Product Range: -; Oscillator Output Compatibility: CMOS; Operating Tempera
Mems Oscillator, 48Mhz, 5 X 3.2Mm, Cmos; Rango De Producto:Serie Asflmp; Frecuencia Nom.:48Mhz; Estabilidad De Frecuencia +/-:50Ppm; Tensión De Alimentación Nom.:3.3V; Encapsulado Del Oscilador:Smd, 5Mm X 3.2Mm; Frecuencia:48Mhz |Abracon ASFLMPC-48.000MHZ-Z-T