Abracon ASFLMB-14.7456MHZ-LR-T
Oscillator MEMS 14.7456MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 15 ans
Sager Electronics
Tendance sur 3 mois:
-10.77%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
Télécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginThailand
Introduction Date2012-03-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Pièces détachées
Oscillator MEMS 16MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator XO 14.7456MHz ±25ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS Components636L5I016M00000
Clock Oscillator 16MHz 3.3V 30pF 4-Pin SMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-5I-16M0000
Oscillator XO 16MHz ±25ppm 30pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-5I-14M3180
SMD Crystal Oscillator 14.318MHz 3.3V 50pF 4-Pin CSMD T/R
Oscillator XO 14.31818MHz ±25ppm CMOS 3.3V 4-Pin SMD T/R
Descriptions
Descriptions de Abracon ASFLMB-14.7456MHZ-LR-T fournies par ses distributeurs.
Mems Osc Xo 14.7456Mhz Lvcmos/Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASFLMB-14.7456MHZ-LR-T
Standard Clock Oscillators MEMS OSC XO 14.7456MHZ LVCMOS
CMOS Output Clock Oscillator, 14.7456MHz Nom
MEMS OSC XO 14.7456MHZ LVCMOS, 5x3.2mm, RoHS
Abracon SCT
1.8V~3.3V ¡À25ppm 14.7456MHz 5mm*3.2mm*900¦Ìm