Abracon ASEMB-24.000MHZ-LC-T
Oscillator MEMS 24MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 15 ans
JRH Electronics
SHENGYU ELECTRONICS
Newark
Tendance sur 3 mois:
-17.70%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Télécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
56,415
Authorized Distributors
6
Frequency
24 MHz
24 MHz
24 MHz
Frequency Stability
50 ppm
50 ppm
50 ppm
Max Supply Current
15 mA
6.3 mA
6.3 mA
Operating Supply Voltage
3.3 V
3.3 V
3.3 V
Mount
Surface Mount
Standard, Surface Mount
Standard, Surface Mount
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginThailand
Introduction Date2012-03-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
CTS Components636L3I024M00000
24MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Oscillator XO 24MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 24MHz ±50ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
ECS InternationalECS-3953M-240-BN-TR
ECS-3953M Series 24 MHz 3.3 V ±50 ppm -40 to +85°C SMT Clock Oscillator
Descriptions
Descriptions de Abracon ASEMB-24.000MHZ-LC-T fournies par ses distributeurs.
MEMS Oscillator, 24 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 50 ppm, 3.3 V, ASEMB, LVCMOS
CRYSTAL, CLOCK MEMS 24.0000MHZ CMOS, OSCILLATOR, 3.2X2.5X0.85MM, ASEMB SERIES
ASEMB Series 24 MHz 3.3 V ±50 ppm -40 to +85°C 3.5 x 2.5 mm SMT Oscillator
Standard clock oscillators; ABRACON; ASEMB-24.000MHZ-LC-T; 24 MHz; 50 ppm; SMD/SMT; 900 µm
Mems Osc, 24Mhz, 3.2 X 2.5Mm, Lvcmos; Frequency Nom:24Mhz; Oscillator Case:Smd, 3.2Mm X 2.5Mm; Frequency Stability +/-:50Ppm; Supply Voltage Nom:3.3V; Product Range:Asemb Series; Oscillator Output Compatibility:Lvcmos Rohs Compliant: Yes |Abracon ASEMB-24.000MHZ-LC-T