Abracon ASEMB-12.000MHZ-LC-T
Oscillator MEMS 12MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Fiches techniques et documents
Upverter
Datasheet5 pagesIl y a 15 ans
IHS
Sager Electronics
JRH Electronics
Master Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+13.44%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
EE Concierge
SymboleEmpreinte
SnapEDA
Empreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Oscillator MEMS 12MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator XO 12MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3I-12M0000
SMD Crystal Oscillator 12MHz 3.3V 50pF 4-Pin CSMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3C-12M0000
Oscillator XO 12MHz ±50ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Descriptions
Descriptions de Abracon ASEMB-12.000MHZ-LC-T fournies par ses distributeurs.
MEMS Oscillator, Ultra Miniature, 12 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 50 ppm, 3.3 V
OSCILLATOR, MEMS, XO 12.0000MHZ, CMOS, SMD, 3.2 X 2.5 X 0.85MM, 50PPM
12MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V ~ 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
MEMS OSCILLATOR, 12MHZ, SMD, 3.2 X 2.5MM; Frequency Nom:12MHz; Oscillator Case:SMD, 3.2mm x 2.5mm; Frequency Stability + / -:50ppm; Supply Voltage Nom:3.3V; Product Range:Pure Silicon ASEMB Series; Operating Temperature