Abracon ASE-25.000MHZ-E-T
Crystal Lead Free RoHS Compliant Enable/Disable Oscillator 15pF 70C 13mA 0.047 1.20mm
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon ASE-25.000MHZ-E-T.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 4 ans
Sager Electronics
Electro Sonic
Tendance sur 3 mois:
+14.55%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginTaiwan
Introduction Date2014-03-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
ECS InternationalECS-2033-250-AU
Crystal 2010 ROHS3Compliant Enable/Disable Oscillator 15pF -55C~125C 10muA 0.035 0.90mm
Oscillator XO 24MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 24.576MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 27MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
ECS InternationalECS-3963-250-AU-TR
Oscillator XO 25MHz ±100ppm 15pF HCMOS 60% 3.3V 4-Pin Mini-SMD T/R
ECS InternationalECS-3953M-250-AU-TR
Oscillator, 25 MHz, 100 ppm, SMD, 7mm x 5mm, 3.3 V, HCMOS, ECS-3953M-AU
Descriptions
Descriptions de Abracon ASE-25.000MHZ-E-T fournies par ses distributeurs.
SMD Crystal Oscillator 25MHz 3.3V 15pF 4-Pin SMD T/R
ASE Series 25 MHz 3.2 x 2.5 mm 3.3 V ±100 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
Oscillator, 25Mhz, smd; Product Range:Ase Series; Operating Temperature Min:-20°C; Operating Temperature Max:70°C; Frequency:25Mhz; Load Capacitance:15Pf; No. Of Pins:4Pins; Oscillator Mounting:Smd; Resonantor Case/Package:Smd Rohs Compliant: Yes |Abracon ASE-25.000MHZ-ET