Abracon ASE-24.576MHZ-E-T
Oscillator XO 24.576MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon ASE-24.576MHZ-E-T.
Master Electronics
Datasheet6 pagesIl y a 4 ans
Datasheet3 pagesIl y a 19 ans
Sager Electronics
JRH Electronics
Tendance sur 3 mois:
-0.45%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
Crystal Lead Free RoHS Compliant Enable/Disable Oscillator 15pF 70C 13mA 0.047 1.20mm
Oscillator XO 24MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 27MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
ECS InternationalECS-2033-250-AU
Crystal 2010 ROHS3Compliant Enable/Disable Oscillator 15pF -55C~125C 10muA 0.035 0.90mm
ECS InternationalECS-2033-240-AU
Oscillator XO 24MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin Mini-CSMD T/R
Oscillator XO 27MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin Mini-CSMD T/R
Descriptions
Descriptions de Abracon ASE-24.576MHZ-E-T fournies par ses distributeurs.
ASE Series 24.576 MHz 3.2 x 2.5 mm 3.3 V ±100 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
CMOS Output Clock Oscillator, 24.576MHz Nom
Standard Clock Oscillators 3.3V 100ppm Ceramic -20+70C
XTAL OSC XO 24.5760MHZ CMOS SMD, 3.2x2.5mm, RoHS
Abracon SCT
3.3V ¡À100ppm 24.576MHz 3.2mm*2.5mm*1.2mm